שליכט צבעוני

לפרטים נוספים:

שליכט אקרילי הפתרון המושלם לנכס שלכם

שליכט אקריליאם אתם בונים או משפצים, ורוצים לעשות שימוש במוצר שליכט אקרילי, חשוב לבחור חברה איכותית שתיתן לכם שירות מקצועי ומסור. בחברת אירלנד פרס, מותג אייפל תפגשו מהשיחה הראשונה ביועצים מעולים שימצאו בעבורכם את המוצרים הטובים ביותר במחירים הזולים ביותר.

חשוב לרכוש שליכט אקרילי מחברה בה היועצים והמוכרים הם אנשים שבאמת מבינים בתחום הבניה והשיפוצים וכך, יוכלו לכוון אתכם,יוכלו לייעץ לכם, ויעזרו לכם לבחור את המוצרים המתאימים והטובים ביותר. רבים עושים היום שימוש ועוברים לשימוש במוצרי שליכט אקרילי. יועצים טובים בחברתנו יוכלו לכוון אתכם איך להפיק את המרב ממוצרי שליכט אקרילי. החברה שלנו היא בעלת מומחיות במוצרי שליכט אקרילי וכן שליכט צבעוני וגם טיח צבעוני.

למה משתמשים בשליכט אקרילי?

שליכט אקרילי הוא חומר ציפוי וגימור לבתים שלכם. הוא מתאים לקירות חוץ ויש מי שעושה בו שימוש אסתטי גם בקירות פנים. ניתן לדוגמא לצפות קיר פנים אחד בתוך הבית במוצר שליכט אקרילי בכדי לתת מראה מעוצב, מראה כפרי או מראה בסגנון אורבאני.. אבל השימוש המרכזי והטיפוסי במוצרי שליכט אקרילי יהיה לציפוי אפקטיבי ואסתטי של בתים ומבנים. בתים אשר מצופים במוצרים איכותיים של שליכט אקרילי יהיו מוגנים מפגעי מזג האוויר. בארץ יש תנאי מזג אוויר קשים ושליכט אקרילי מגן בהצלחה על המבנה נגדם. גם בחום הגדול גם בגשמים עזים וגם בתנאי לחות גדולה, שליכט אקרילי יסייע לכם להגן על המבנה שלכם בהצלחה.

למה דווקא שליכט אקרילי

שליכט אקרילי הוא בעל יתרונות רבים. ראשית שליכט אקרילי מכסה סדקים ומונע היווצרות של סדקים. שליכט אקרילי יכול להיות במבחר גוונים וצבעים ויש לו יתרון אסתטי רב. בתים מכוסים בשליכט אקרילי מקבלים מראה מיוחד ואלגנטי. זאת דרך נהדרת לחדש מראה של מבנה ולשמר אותו, וזאת בעלות נמוכה יחסית לאופציות אחרות. ניתן בעזרת שליכט אקרילי ליצור מרקמים שונים בגימור של המבנה יש שליכט שנותן מרקם גרגרי יש שליכט חלק ויש גם מוצרי שליכט צבעוני בעוביים ומרקמים שונים ורבים. ניתן לראות בקטלוג של חברתנו דוגמאות שונות של מבנים אשר צופו בשליכט אקרילי וקבלו מראה חדש ויפיפה.

מבצעים

מוצרים חדשים

חדשות

מבצע החודש - על כל קניית 10 פחים שליכט אקרילי צבעוני קבל במתנה מלץ' פלסטיק לשליכט
שפכטל פלקסיטק אבקתי 1 ק"ג באריזת דלי
רובה אקרילית משוריינת 1 ק"ג באריזת דלי 

מפת הגעה

לחצו להגדלה