שליכט צבעוני

לפרטים נוספים:

מה זה שפכטל אמריקאי?

טיח צבעוניאנחנו נמצאים היום בעידן של טכנולוגיות ואלה חדרו גם לתחום של עיצוב הבית, יצירת צבעים חדשים להשגת מרקמים, צורות ודוגמאות על הקירות. היום לא סתם הולכים וצובעים רק בצבעים חלקים, יש כל מיני שיטות וטכניקות לצבוע קירות באופן מיוחד ולכן אם אתם עומדים בפני צביעת דירה, הכירו את השפכטל האמריקאי BEST תוצרת חברת אירלנד פלס בע"מ.

צביעת קירות בטכניקה שנקראת שפכטל אמריקאי מקנה להם מרקם של משי, משהו כל כך חלק, נעים למראה ולמגע, עדין וקטיפתי.

מתי עושים שפכטל אמריקאי?

שפכטל במקור הוא סוג של טכניקה להחליק קירות. הרבה פעמים אחרי שנים, הקיר כבר לא חלק. יש עליו כל מיני סדקים ונקבוביות, ולפני הצביעה יש צורך להחליק אותו. הדבר הראשון שצבעי עושה בדירה זה שפכטל לקירות כדי שהם יהיו חלקים לפני שצובעים אותם, אבל צריך לדעת לעשות את זה כי אם אתה חובבן, הקירות יהיו יותר עקומים אחרי שעבדת עליהם… וזה לצערנו קורה במציאות.

להחליק קירות עד הפירור האחרון...

במריחה של שפכטל אמריקאי BEST יכולים להגיע לקיר חלק ונקי מאוד מסדקים ובעיות, אבל צריך יד מיומנת וגם הרבה סבלנות. ראשית מורחים את השפכטל על הקיר, מחכים שהוא יתבייש ורק אחר כך עוברים לשפשוף והחלקה של שיירי השפכטל כדי להקנות לקירות את המראה החלק והנקי. עבודת מריחת השפכטל והשפשוף הם ממש עבודת אומנות, כי אם לא יודעים כמה לשפשף, או שמשפשפים במקום אחד יותר מדי, או שמורחים יותר מדי שפכטל ויש “גבעות” על הקירות, לא עשיתם שום דבר טוב להיפך, גרמתם נזק. לכן אל תנסו לעשות את זה לבד, זו עבודה מקצועית וקשה, ודבר שני אם אתם מזמינים צבעי לצביעת דירה כדאי שתבדקו שהוא יודע להשתמש עם שפכטל אמריקאי. החלקת דירה היא חלק חובה מתהליך של צביעת דירה. אם עושים את השלב הזה נכון, הדירה תהיה צבועה באופן מושלם. יש הרבה אנשים שרוצים לחסוך ואז הם מקבלים קירות צבועים מחדש, אבל המרקם שלהם מחוספס והם לא חלקים. חבל לחסוך דווקא בדבר הזה, זה מה שנותן את ההרגשה של הצביעה הנכונה והמושלמת.

סיימתם להחליק את קירות הבית?

הצבע המומלץ ביותר הינו "אייפל קריל 2000" תוצרת חברת אירלנד פלס . לפרטים: www.ipelltd.co.il

מבצעים

מוצרים חדשים

חדשות

מבצע החודש - על כל קניית 10 פחים שליכט אקרילי צבעוני קבל במתנה מלץ' פלסטיק לשליכט
שפכטל פלקסיטק אבקתי 1 ק"ג באריזת דלי
רובה אקרילית משוריינת 1 ק"ג באריזת דלי 

מפת הגעה

לחצו להגדלה